Windows Phone Kazananlar Belli Oldu!

Yazdır PDF

Windows Phone Kazananlar Belli Oldu!

Öğrencilerimiz yeni yıla girerken 5 Windows Phone cihazı kazandı!

Dana önce sizlere blogumuz aracılığı ile duyurduğumuz Windows Phone yarışmasının heyecan ile beklenen sonuçları açıklandı. Tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmada adaylar 2 – 31 Aralık tarihleri arasında geliştirdikleri Windows Phone uygulamalarını yine aynı tarih aralığında Windows Phone Marketplace’te yayınladılar. Değerlendirme kriterlerlerine göre jurinin beğenisini kazanan 5 uygulamanın sahibi 5 öğrenci Windows Phone cihazı kazandı.

Windows Phone Marketplace öğrencilerin uygulama geliştirip ücretsiz yayınlayabileceği yada satabileceği çevrimiçi bir uygulama pazarıdır. Uygulama geliştirmeye hemen başlamak için tek yapmanız gereken Microsoft’un öğrencilere yönelik hizmetleri arasında yer alan Dreamspark programına üye olmanız gerekmektedir. Dreamspark programı sayesinde öğrenciler gerekli olan tüm yazılım geliştirme araçlarına ücretsiz olarak sahip olabilmekte, bir çok eğitim içeriğine ücretsiz erişebilmekte, çevrimiçi eğitimler alabilmekte, elektronik kitapları okuyabilmekteler. Programın bir diğer avantajı ise Windows Phone Marketplace üyeliğini öğrencilere ücretsiz olarak sunmasıdır. Detaylı bilgi edinebilmeniz için sizleri mskampus facebook sayfasını ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Siz öğrencilere hayalinizdeki uygulamayı geliştirmek, dünyayı teknoloji ile değiştirmek için tüm imkanları sunuyoruz. Windows Phone eğitimleri ve birçok sürpriz hediyeyi Şubat ayında başlayacağımız Gençsen Geleceksin etkinliklerine katılarak sahip olabilirsiniz. Facebook sayfamızı ( mskampus ) takip edin, bu ve benzeri fırsatları kaçırmayın! Dreamspark programına üye olarak gerekli kaynaklara erişip uygulama geliştirmeye başlayın!

Dreamspark programının sunduğu ücretsiz kaynakları kullanarak Windows Phone uygulaması geliştirip, Marketplace’te yayınlayan öğrenciler arasında düzenlediğimiz Windows Phone uygulama geliştirme yarışmasını kazanan isimler:

mstr

Tebrikler!

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile