#MPN Dedicated Telekomünikasyon ve Yazılım Hizmetleri

Yazdır PDF

Merhaba,

Artık blogumuz aracılığı ile Microsoft İş Ortakları Ağı üyesi olan profesyönellerin kaleminden, sizlere şirketlerini tanıtmaya çalışacağız. Yeni yazı dizimizde iş ortaklarımızın ürün, tecrübe ve birikimlerine yer vermek istiyoruz. GigaByte Ltd. ve Bilgi Birikim Sistemleri ile başladığımız ve çok keyifli olacağını düşündüğümüz serimize bugün Dedicated Telekomünikasyon ve Yazılım Hizmetleri’nden Sn. Ferit Konur ile devam ediyoruz.

#MPN Dedicated Telekomünikasyon ve Yazılım Hizmetleri

Microsoft ile ilk kez 2010 yılında servis sağlayıcı lisans anlaşması yaparak iş birliğine başladık. MPN üyeliğiyle birlikte ise hizmet verdiğimiz iş kolunda Silver Uzmanlığı almaya karar verdik.

Silver uzmanlık için gerekli eğitimler personellerimiz tarafından alınıp serfikasyolarını tamamladıktan sonra müşteri referanslarımızı ve gerekli çevrimiçi testleri geçerek ilk uzmanlığımız olan Silver Hosting uzmanlığımızı aldık.

Silver Hosting Uzmanlığı, firmamızı sektörde bir adım öne taşıyan dönüm noktalarından bir tanesi oldu. O tarihten itibaren günden güne işimizi hep bir adım öteye taşımak için çalıştık ve 2 yıl içinde satışlarımızı ikiye katlarken, kendimize farklı hizmet alanları da yaratmış olduk.

Microsoft iş ortağı olmadan sadece servis sağlayıcı olarak başlayan hizmet yelpazemizi şimdilerde Microsoft Hosted Servisleri, Bulut Bilişim ve Microsoft lisanslarının satışı ve kiralanması yolunda her geçen gün geliştirerek devam ediyoruz.

Almış olduğumuz uzmanlıklar (Silver Hosting, Silver Server Platform, Silver Midmarket Solution Provider) bize birçok yetkinlik ve yetkiyi de beraberinde getirmiş oldu. Microsoft bize sunduğu desteklerle ve gelişimimiz için duyduğumuz kaynak ihtiyacında her zaman destek oldu.

İşimizi bu kadar kısa sürede geliştirip son kullanıcı ve diğer aynı iş kolunda hizmet veren firmalar tarafından duyulmasında almış olduğumuz uzmanlıkların rolü büyük çünkü gerek Pinpoint’te bulunan firma ilanımız, Microsoft’un bize sunduğu logo kullanma hakları ve ihtiyaç duyduğumuz her an alabildiğimiz teknik destek bizlerin bugünkü gelişiminde büyük katkı sağladı.

#MPN Dedicated Telekomünikasyon ve Yazılım Hizmetleri

mstr

Kurumsal mesajlaşmanın keyfini Hosted platformunda yaşayın….

Microsoft’un mesajlaşma platformundaki Hosted Exchange 2010 ile kurumların kendi bünyesinde yatırım yapmadan, Microsoft iş ortağı olan Dedicated Telekom kendi veri merkezinde kesintisiz erişim ile bu servisi kullanmaları mümkün hale gelmiştir.

Dedicated Telekomünikasyon ve Yazılım Hizmetleri olarak, şirketinizin mesajlaşma platformunu kurarak, şirket içi, şirket dışı, mobil ve online tüm erişimleri sağlayarak daha verimli aynı zamanda daha ekonomik çözümleri sunarız.

#MPN Dedicated Telekomünikasyon ve Yazılım Hizmetleri

Dedicated Telekomünikasyon ve Yazılım Hizmetleri, teknoloji olarak Exchange 2010 Sp1 sürümünün kazandırmış olduğu yeni özellikleri ile birlikte Outlook 2010 esnek kullanım kolaylığı ve şirketinize mesajlaşma işlevselliği katacaktır. Siz tüm bu adımlarda sadece mesajlaşmanın rahatlığını hissedeceksiniz.

Teknolojik donanım ve bilgi seviyesi ile firmanıza uygun esnek paketler sunarak, daha ekonomik çözüm kazanmış olacaksınız. Dilediğiniz zaman kuruluşunuzu büyütüp kendi kontrollerinizle yönetebileceksiniz.

Daha fazla bilgi için dedicated.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz…

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile