Siz Office 365 ile Neler Yapacaksınız?

Yazdır PDF

Office 365′in deneme sürümünün Türkiye’de hizmete başlamasının üzerinden yaklaşık üç ay geçti. Bu üç ayda 2.000 üzerinde firma 30.000′i aşan kullanıcı ile Office 365′i denemek üzere başvuruda bulundu. Office365′in 2-3 çalışanı olan küçük işletmelerden, kurumsal müşterilerimize kadar farklı ölçekteki kurumların Türkiye’de ilgisini çektiğini görüyoruz. 100′ün üzerinde iş ortağımız da bu çözümleri hem kullanmak ve müşterilerimize hizmet sağlamak için başvuruda bulundular. Henüz Office 365′i deneme fırsatınız olmadıysa office365.com adresinden başvuruda bulunup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz Office 365 ile Neler Yapacaksınız?

Office 365′i herkes kendi iş alanlarında farklı amaçlar için kullandığını görüyoruz. İletişimi kolaylaştırmak ve birlikte daha kolay çalışmak herkesin ortak amacı. Bu farklı kullanım alanlarını paylaşmak ve herkese ilham kaynağı olmanız için ufak Facebook yarışması başlattık;

Peki siz Office 365 ile neler yapacaksınız?

Haydi şimdi, Office 365′inizle neler yapacağınızı siz de paylaşın ve tam 1 milyonluk reklam kazanma şansını yakalayın. Windows Live Messenger’da işletmeniz reklamı yayınlansın! Hem daha çok müşteriye ulaşın, hem de Office 365 ile verimliliğinizi artırın ve maliyetlerinizi düşürün.

Katılmak için https://apps.facebook.com/office-contest adresini ziyaret etmeniz yeterli…

Yaratıcı fikirlerinizi bekliyoruz! :)

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile