SQL Server Liderler Kategorisinde

Yazdır PDF

SQL Server Liderler Kategorisinde

 

SQL Server Gartner’ın yayımladığı 2012 değerlendirmelerinde,
İş Zekası ve Veri Ambarı’nda Liderler Kategorisinde yer aldı.

Gartner İş Zekası Değerlendirmesinde Microsoft’ın pek çok rekabetçi İş Zekası özelliği sunduğuna dikkati çekti. Fiyatlandırma ve paketleme de yine Microsoft İş Zekası çözümlerinin önde gelen özellikleri arasında yer aldı. Microsoft İş Zekası çözümleri Gartner müşteri değerlendirmelerinde de en yüksek notları alan çözüm oldu. Bu değerlendirmede çözümü sunan insan kaynakları ve iş ortakları ekosisteminin zenginliği de etkin rol oynadı. Microsoft’un aynı zamanda sunduğu yönetilebilir self-servis iş zekası çözümleriyle de hem yönetimden hem de iş kullanıcılarının esnekliğinden fedakarlık etmeden tümleşik bir çözüm sunduğuna dikkat çekildi. Değerlendirmenin tamamına göz atmak isterseniz, http://mstr.to/wdOWZE adresini ziyaret edebilirsiniz.

SQL Server Liderler Kategorisinde

Gartner Veri Ambarı değerlendirmelerinde, Microsoft sadece veri ambarı vizyonu ile değil, değil aynı zamanda Büyük Veri, İş Zekası ve Veri Zenginleştirme Katmanlarında ki (yükleme, dönüştürme, temizleme, paylaşma, yönetim vs.) yaklaşımı sebebiyle de övgü aldı. Microsoft veri ambarı çözümlerinde sunduğu çeşitlilik ve farklı ölçekler için uygun toplam sahip olma maliyetleri ile öne çıktı. Bu maliyetlere hem fiyat-performans hem de bakım maliyetlerindeki uygunluk katkı yaptı. Yine Microsoft Veri Ambarı konusundaki insan kaynağı, iş ortağı ekosistemi ve farklı donanım seçenekleri ile Gartner Liderler kategorsinde yerini aldı. Değerlendirmenin tamamına göz atmak isterseniz, http://mstr.to/wRvoxF adresini ziyaret edebilirsiniz.

SQL Server Liderler Kategorisinde

7 Mart 2012′de SQL Server 2012 RTM (Release to Manufacture) olduğunu duyurmuştuk. 1 Nisan 2012′de GA (General Availability)’si gerçekleşecek olan SQL Server 2012 ile Gartner şimdiden değerlendirmelerde SQL Server 2012′in çok daha iyi yerlerde yer alacağına da raporlarında yer verdi.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile