Birleşik İletişim Zirvesi’ne Davetlisiniz!

Yazdır PDF

Yapılan bazı araştırmalar günümüzde bir çalışanın günde 7 farklı iletişim aracından ortalama 51 çağrı veya mesaj aldığını gösteriyor. Bu farklı araçlardan gelen çağrıları yönetmek çalışanlar için büyük zaman kaybına yol açıyor.

Birleşik İletişim Zirvesi’ne Davetlisiniz!

Örneğin, araştırmalar kişilerin bir telefon araması yapmadan önce % 50 oranında arayacakları kişinin telefon numarasını bulmaya çalıştıklarını gösteriyor. Yoğun iş görüşmelerinin gerçekleştiği ortamlarda bilgiye ulaşmak için geçen zaman kurum açısından ciddi bir maliyet oluşturuyor. Bu arada farklı konumlarda ofisleri dağınık halde bulunan kurumlardaki toplantılar için gereken seyahat masrafları ve yolda geçen zaman kaybı, kurumların karlılığını ve verimliliğini önemli ölçüde etkiliyor.

Microsoft Birleşik İletişim Çözümlerini kullanan kurumlarda toplantıların internet üzerinden gerçekleşmesi sayesinde seyahat masraflarının ciddi oranda düştüğünü, telefon ve diğer iletişim masraflarının da azaldığını görüyoruz. Aynı kurumlar bu çözümlerle temel iletişim ihtiyaçlarını kapsamlı şekilde karşılayabilirken, iletişimin her noktasında iş kurallarına uyumu da sağlayabiliyorlar.

Microsoft Türkiye olarak tüm bu konularda sizleri bilgilendirebilmek ve konunun uzmanlarıyla bir araya getirebilmek için 5 Nisan, Perşembe günü Swissotel Bosphorus’ta gerçekleştireceğimiz Birleşik İletişim Zirvesi’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Zirve ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için ucsummitistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile