Microsoft SQL Server 2012′yi Hala Denemediniz mi?

Yazdır PDF

Dünyanın en yaygın veri platformu SQL Server’ın son sürümü Microsoft SQL Server 2012 kullanıma hazır. SQL Server 2012 artan veri hacminin getirdiği zorlukların üstesinden gelerek verilerin hızla yararlanılabilir iş bilgilerine dönüştürülmesinde kurumlara yardımcı oluyor. SQL Server 2012 ile boyutu ve formatı ne olursa olsun verilerin yönetimi konusunda kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda ister kurum içinde isterse bulutta yardımcı olmayı hedefledik.

Microsoft SQL Server 2012′yi Hala Denemediniz mi?


Yetkinliği uluslararası devler test ediyor!

Microsoft SQL Server 2012’in yetkinliği Volvo, Revlon, HSN, Sanofi Pasteur, Klout ve LG Chemical gibi üreticiler tarafından etkin biçimde kullanılıyor olmasıyla da onaylandı. Söz konusu kuruluşlar SQL Server 2012’nin bir çok donanım ve yazılım işortağı tarafından desteklenen geniş ekosisteminin getirdiği avantajlardan da yararlanabiliyor.

Büyük Veri (Big Data) için kollar sıvandı…

Ünlü araştırma şirketi Gartner’ın verilerine göre küresel veri miktarı yıllık yüzde 59 oranında büyüme kaydediyor ve bu büyümenin yüzde 70 ila 85 arasındaki bir kısmını ise yapısal olmayan veriler oluşturuyor. Bu noktada Microsoft, Büyük Veri çözümü için SQL Server ve zengin iş zekası araçları Microsoft Excel, PowerPivot for Excel 2010 ve Power View’ın yanı sıra bu yılın ilk yarısında Azure için Apache Hadoop-tabanlı hizmetinin ek önizlemesini de duyurdu. İlk olarak Aralık ayında önizlemesi sunulmuş olan Hadoop-tabanlı bu hizmet hali hazırda Associated Press, Barclays, BMW, Coca-Cola, The New York Times gibi şirketlere dijital pazarlama trendleri hakkında danışmanlık hizmeti veren Webtrends ve İngiletre’nin en ünlü üniversitelerinden University of Dundee tarafından kullanılıyor.

Yatırım geri dönüşünde yeni trendi belirliyor…

Microsoft ünlü danışmanlık şirketi Forrester’ın SQL Server 2012’ye geçişin kuruluşlara sağlayacağı toplam ekonomik etki üzerine yaptığı özel araştırmanın sonuçlarını da açıkladı. Söz konusu araştırmaya göre SQL Server 2012 geçiş yapacak olan kuruluşlar yatırımlarının yüzde 189 oranında geri dönüşümünü 12 aylık süre içerisinde sağlayabilecekler.

SQL Server 2012’yi hemen denemek için tıklayın. 3 Mayıs 2012’de gerçekleştireceğimiz SQL Server 2012 lansman etkinliğine hemen kayıt olun.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile