Size Özel Sanallaştırma Çözümünü Bulmak İçin Kiminle Görüşmelisiniz?

Yazdır PDF

Size Özel Sanallaştırma Çözümünü Bulmak İçin Kiminle Görüşmelisiniz? Microsoft Sanallaştırma, şirketinize uçtan uca, eksiksiz ve düşük maliyetli bir yönetim çözümü sunar. Sanallaştırma sayesinde tüm fiziksel ve sanal kaynaklarınızı merkezi olarak izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bilişim altyapı ve süreçlerinizi basitleştirerek; yer, güç ve kaynaktan tasarruf edebilir, böylece maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Ayrıca Microsoft’un özellikle sanallaştırma ihtiyaçlarınız için tasarlanmış “Sanallaştırma Dostu Lisanslama” olanakları sayesinde, lisanslama sınırlamaları olmadan, sanallaştırılmış uygulamalarınızı farklı bir sunucuya taşıyabilirsiniz.

Sanallaştırmaya başvuran şirket sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu konuyu daha ayrıntılı şekilde anlamak, size özel bir çözüm için, bir bilirkişiye danışmak istiyorsanız, ilk adımınız ne olmalı?

Size Özel Sanallaştırma Çözümünü Bulmak İçin Kiminle Görüşmelisiniz?

Siz de şirketinizin sanallaştırma uygulamalarıyla tüm bu avantajlardan yararlanmasını istiyorsanız bu alanda uzman Microsoft iş ortaklarıyla iletişime geçebilirsiniz. İş ortaklarımız, belirli sınavları geçmiş teknik personel bulundurma, müşteri memnuniyetini kanıtlama, alanlarını adresleyen referanslar sunma gibi çeşitli koşulları sağladıktan sonra, kendi alanlarına göre Silver veya en üst seviye olarak Gold Uzmanlık alırlar. Sanallaştırma da bu alanlardan biridir. Sanallaştırma alanında uzmanlığını kanıtlamış iş ortaklarımızın listesine Microsoft Pinpoint’ten ulaşabilir, şirketinize en uygun sanallaştırma çözümüne kavuşabilirsiniz.

Size Özel Sanallaştırma Çözümünü Bulmak İçin Kiminle Görüşmelisiniz?

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile