Rekabette Öne Çıkmak Sağlam Bilgi Altyapısı ile Mümkün!

Yazdır PDF

Rekabette Öne Çıkmak Sağlam Bilgi Altyapısı ile Mümkün!

Bilgi teknolojileri, firmalara operasyon maliyetlerini düşürmek, verimliliği artırmak, ürün ve hizmetlerini kusursuz bir biçimde müşteriye ulaştırmak, müşteri memnuniyetini artırmak, hedef kitlelere daha kolay ulaşmak için giderek daha etkin ve düşük maliyetli alternatiler sunuyor. Etkin ve güvenilir bir bilgi sistemi altyapısı kuran firmalar, rekabette önemli avatajlar sağlayacak hamleler yapıyorlar.

Microsoft’tan Sağlam Bilgi Altyapınızı Kurmak İçin Bulunmaz Fırsat!

Önümüzdeki yıl tüm bu gerçeklerin dışında “Yeni Ticaret Kanunu” da devreye alınmakta. Bu kanun daha çok Uluslararası Muhasebe Standartları‘nın Türkiye’de devreye alınması, firmaların bu kurallara göre kayıtlarını tutarak, performanslarını daha objektif olarak değerlendirmesini hedeflemekte. Türk firmalarının uluslararası arenada rekabet edebilmeleri için tasarlanan kanun, gerekli raporlama yapılabilmesi için tüm bilgilerin detaylı, entegre ve tutarlı olarak kaydedilmesini öngörmekte.

Rekabette Öne Çıkmak Sağlam Bilgi Altyapısı ile Mümkün!

Gerek firmanızın rekabetçi gücünü artırmak gerekse de Yeni Ticaret Kanunu ile birlikte finansal ve ticari durumunuzu daha gerçeğe yakın takip etmek için uzmanlar tarafından üç katmanlı bir bilgi sistem alt yapısı önerilmekte. Buna göre her firmanın birbirne çok benzer yaptığı standart süreçler için her yerde bulunabilen, ucuz ve hızlı çözümlerin kullanılabileceği alt katman. Bu katmanın üstünde standart süreçler içinde firma yönetimi ya da kullanıcı tercihlerine göre uyarlamaların yapılacağı bir orta katman…

Ve en üstte sizi rakiplerinizden ayıran, daha etkin ve daha verimli çalışmanızı sağlayan, maliyetlerinizi düşürüp, satışlarınızı artırmaya yönelik özel süreçlerin barındırılacağı üst katman.

1983′ten beri dünyada 98,000′i aşkın firmada kullanılan Microsoft Dynamics NAV (Navision) uzmanlar tarafından önerilen bu altyapıyı sağlamanız için en uygun ve sağlam ürünlerden biri. Firmanızı geleceğe taşıyacak, firmanızla birlikte büyüyebilecek, tek kullanıcılı bir aile şirketinden, 500 kullanıcılı dev bir şirkete dönüşürken, her aşamada ek ürün ve teknolojilere gerek duymadan size destek verebilecek, en uygun maliyetli kurumsal bilgi yazılımı.

Şirketinizin bu dönüşümü yapabilmesi ve geleceğin devleri arasında yer alması için atacağınız ilk adıma Microsoft ve Infotek olarak destek olmak istiyoruz. Bu kuvvetli ve dünya çapındaki yazılım ile bilgi sistem altyapınızın temel katmanını kurmanız için 5 eş zamanlı kullanıcı içeren lisans, bakım ve kurulum hizmetleri dahil 9,999 USD’den başlayan 3 ayrı paket seçeneği sunuyoruz.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye http://mstr.to/infotekltd adresinden ulaşabilir veya microsoft.com/turkiye/dynamics/erp adresinden sizinle temasa geçmemiz için kaydınızı bırakabilirsiniz. Sizi geleceğe taşıyacak en stratejik hamlelerden biri olan bilgi altyapınızı geliştirmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile