BT Süreç Otomasyonunda Microsoft Gücü!

Yazdır PDF

Finans sektörünün önde gelen bankaları, Microsoft’un BT otomasyonunda öne çıkan gücü System Center 2012 Orchestrator’u tercih ediyor. Geçen sene Garanti Bankası ile başladığımız, geçtiğimiz aylarda da Bank Asya ile devam ettiğimiz System Center Opalis (Orchestrator) ile finans sektöründe BT Süreç Otomasyonu başarı hikayelerine 3 yeni başarı hikayesi ile devam ediyoruz.

BT Süreç Otomasyonunda Microsoft Gücü!

mstr

Bu ay içinde müşterilerimizle buluşan System Center 2012 Orchestrator ile finans sektöründe “BT Süreç Otomasyonu” Başarı Hikayesi Broşürümüz için 3 yeni referansımız olan DenizBank, Eurobank Tekfen ve TEB’den kısaca bahsedeceğim ancak başarı hikayelerinin tüm detaylarına http://mstr.to/SSOCase adresinden erişebilirsiniz.

Finans sektörünün önde gelen bankaları, Microsoft’un BT otomasyonunda öne çıkan gücü System Center 2012 Orchestrator’u tercih ediyor çünkü;

• DenizBank, System Center Orchestrator’ı kullanarak birçoğu yorucu ve zaman alıcı olan düzinelerce işlem adımından oluşan ve çok sayıda BT grubu ve kurum departmanı tarafından kullanılan son derece karmaşık iş akışlarını otomatik hale getiriyor.

• System Center Orchestrator projesi sonrasında Eurobank Tekfen BT Gurubu, operasyonel maliyetleri büyük ölçüde düşürdü, hata oluşma risklerini azalttı ve ciddi bir zaman tasarrufu elde etti.

• TEB BT Grubu yetkilileri, Orchestrator’un, gerekli analiz çalışmaları ile ihtiyaçların tespiti sonrasında orta ve büyük ölçekli tüm işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm getirebilecek, entegrasyon, orkestrasyon, süreç yönetimi çalışmalarında olmazsa olmaz kategorisinde değerlendirilebilecek bir ürün olduğunu belirtiyorlar.

System Center 2012 ürün ailesinde çok kritik bir öneme sahip Orchestrator, aynı zamanda 3 temel yetkinlik sunuyor;

  • Orkestrasyon: Esnek iş süreçleriyle sonuca ulaşma sürelerini kısaltır, esnek ve güvenilir servisler sunmanızı sağlar ve farklı araç, sistem ve departmanları kapsayan servis ve süreçler tanımlamanıza olanak sağlar.
  • Otomasyon: Hataya açık manuel süreçleri azaltıp maliyetleri düşürürken, BT servislerinin düzenliliğini sağlar; BT çalışanlarının daha değer katan işlere odaklanmalarına olanak sağlar.
  • Entegrasyon: Var olan yatırımlarınızı koruyarak heterojen ortamları iyileştirir, kapsamı entegrasyon paketleri ile kolayca genişletilebilir

 

System Center 2012 Orchestrator hakkında daha fazla bilgi almak için http://mstr.to/SC2012O adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca yeni System Center 2012 ürünü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, size 8 Mayıs tarihinde düzenleyeceğimiz Microsoft Management Summit 2012 Istanbul etkinliğimize katılmanızı tavsiye ederim.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile