Şirket İçinde Birlikte Çalışmanızı Sağlayacak Size Özel Bir Çözüme Ne Dersiniz?

Yazdır PDF

Şirket İçinde Birlikte Çalışmanızı Sağlayacak Size Özel Bir Çözüme Ne Dersiniz? Microsoft SharePoint 2010, çalışanlarınızın birlikte çalışmasını kolaylaştırır. SharePoint sayesinde çalışanlarınız; bilgi paylaşmak, belgeleri baştan sona yönetmek ve tüm çalışanların daha iyi kararlar almasını sağlamak amacıyla raporlar oluşturmak için websiteleri kurabilirler. Oluşturulması ve kullanılması çok kolay olan bu siteler, firmanıza önemli avantajlar sağlayacaktır. SharePoint’in firmanıza sağlayacağı başlıca avantajlar eğitim ve bakım maliyetlerinin düşürülmesi, zaman ve iş gücünden tasarruf edilmesi ve daha yüksek iş önceliklerinize odaklanmanıza yardımcı olmasıdır.

SharePoint sayesinde birlikte çalışmaya odaklanan ve birlikte çalışmanın avantajlarından yararlanan şirketlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Siz de bu şirketlerin arasına katılmak, size özel çözümlere ulaşmak istiyorsanız ilk olarak ne yapmalısınız?

Bunun için bu alanda uzman Microsoft iş ortaklarıyla iletişime geçebilirsiniz. İş ortaklarımız, belirli sınavları geçmiş teknik personel bulundurma, müşteri memnuniyetini kanıtlama, alanlarını adresleyen referanslar sunma gibi çeşitli koşulları sağladıktan sonra, kendi alanlarına göre Silver veya en üst seviye olarak Gold Uzmanlık alırlar. Portal ve Birlikte Çalışma da bu alanlardan biridir. Portal ve Birlikte Çalışma alanında uzmanlığını kanıtlamış iş ortaklarımızın listesine Microsoft Pinpoint‘ten ulaşabilir, şirketinize en uygun portal ve birlikte çalışma çözümüne kavuşabilirsiniz.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile