Daha İleri… Daha Gelişmiş… Daha Hızlı…

Yazdır PDF

Daha İleri… Daha Gelişmiş… Daha Hızlı…

2012 yılı pek çok çözümümüzün yeni versiyonlarının çıktığı/çıkacağı bir yıl. Bu lansmanlardan ilkini SQL Server 2012 ile 3 Mayıs 2012’de İstanbul’da Swiss Otelde gerçekleştirdik.

15 iş ortağımızın da sponsor olarak yer alıp, SQL Server etrafındaki çözümleri tanıttığı lansmanımızda, 625 katılımcıyı ağırladık.

Açılış konuşmalarımızda BT dünyasının duayeni Alpaslan Özlü ve konuşmasında katılımcılara büyük enerji ve motivasyon veren yönetim danışmanı Toby Foxcroft yer aldı. Toby’nin hemen ardından benim SQL Server 2012 yenilikleri sunumuma yer verdik. Son olarak da DenizBank başarı öyküsünü Intertech’ten Funda Öney bizlere anlattı.

Günün geri kalan kısmında, üç parallel salonda, 16 oturumla katılımcılarımıza SQL Server 2012 yeniliklerini anlattık.

SQL Server Öncüleri (SQL PASS Turkey Chapter) bu salonlardan, “Dene Keşfet Salonunda” takipçileri ile buluştu.

Lansmanda katılımcılarımızdan etkinlik konusundaki deneyimlerini ve SQL Server 2012 mesajlarını #SQL2012Lansman hashtag’I ile paylaşmalarını rica ettik. Fuayede yer alan video ekranımız ise paylaşımları tüm katılımcıların anında görmesini sağladı. Günün sonunda en başarılı mesaj içerik sahiplerinden 16 katılımcımıza SQL Server 2012 kitabı hediye ettik.

Çok kısa zamanda hem katılmayan takipçilerimiz hem de katılan ancak diğer parallel oturumları izlemek isteyen takipçilerimiz için SQL Server 2012 Lansman web sitemizden oturum videolarını paylaşacağız.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile