Destek seçeneklerinizi biliyor musunuz?

Yazdır PDF

Microsoft ürünü sahibi iseniz veya olmak istiyorsanız satış öncesi ve satış sonrası sorularınıza destek olmak için çağrı merkezi ekibimiz hizmetinizde!

Microsoft Çağrı Merkezi sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi müşteri hizmetleri ve teknik destek servisleri aracılığıyla, yüksek düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflemektedir.

Satış öncesi ve satış sonrası son kullanıcı destek seçeneklerimize aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz:

Microsoft Çağrı Merkezi

Microsoft Ürün Aktivasyon Merkezi

Microsoft Yardım Twitter

Microsoft Destek Genel Web Sitesi

Microsoft Answers Topluluk Desteği

Microsoft Satış Öncesi ve Sonrası Chat Desteği

Sık Sorular Sorular için Videolu Çözümler

Microsoft Destek web sitesinden ürün bazında destek seçenekleri, sık sorulan soruların videolu çözümleri, ürün çözüm merkezleri, e-posta ve chat desteği, ürün güncellemeleri gibi pek çok kaynağa ulaşabilirsiniz.

Destek seçeneklerinizi biliyor musunuz?

Sık Sorulan Sorular her ay destek merkezimiz tarafından değerlendirilip, çözümleri videolu çözümler olarak hazırlanarak destek sitemizden yayınlamaktadır.

Destek seçeneklerinizi biliyor musunuz?

Microsoft Answers forumlarında, Windows, Office, Internet Explorer, MSE ve Windows Live ürünleri konusunda sorular sorabilir veya bilgilerinizi diğer kullanıcılara yardımcı olarak paylaşabilirsiniz.

Destek seçeneklerinizi biliyor musunuz?

Microsoft ürünleri ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru/sorun ve geribildiriminiz için bizlere yukarıdaki kanallar üzerinden ulaşmanızı bekliyoruz!

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile