10 Maddede Windows Azure!

Yazdır PDF

10 Maddede Windows Azure!

Windows Azure, Bilişim Teknolojileri ile hedeflenen iş hedeflerini en hızlı ve çevik cevap verecek şekilde entegre etmeyi sağlarken, maliyetleri kontrol etmenin yanında kolaylaşan yönetim ile katma değerli işlere odaklanmaya da imkan tanıyor.

Neden Windows Azure bulutu diye sorduğumuzda ise karışımıza 10 maddede kısaca şu cevaplar çıkıyor:

1. Windows Azure, Bulut Bilişim’in kendisidir.

2. Windows Azure, Microsoft Veri Merkezlerinden verilen Bilişim Teknolojisi servislerini sunar.

3. Windows Azure, BT kaynak ve imkânlarına kullandığın kadar ödeyerek erişmenizi sağlar.

4. Windows Azure’da kontrol sizin elinizde, ihtiyacınıza göre çok yüksek miktarlara büyütebilme ve sonrasında küçültebilme imkânınız var.

5. Windows Azure’da kaynaklara hemen ve kolayca ulaşırsınız.

6. Windows Azure her türlü uygulama için açık, esnek ve güvenilir platform sağlar.

7. Windows Azure sanal sunucu, web sitesi, uygulamalar için bulut platform, veri depolama, ağ ve benzeri hizmetleri sunar.

8. Windows Azure, en yaygın Bulut Bilişim servisi olarak 89 ülkede kullanılıyor.

9. Windows Azure’da her bilgi tüm dünyaya yayılmış, yerel ve uzak coğrafi yedeklilik sağlayan Microsoft veri merkezi güvencesindedir.

10. Windows Azure ile çevreye daha az zarar verirsiniz. Microsoft’un standartlara uygun, büyüme, süreklilik, güç tüketimi gibi konularda lider yenilikçi teknolojiler kullanan veri merkezlerinden yararlanırsınız.

Windows Azure’u ücretsiz olarak hemen denemek için windowsazure.com/tr-tr/pricing/free-trial/ adresini veya daha fazla bilgi almak için ise blog.microsoft.com.tr/windows-azure-turkiyede.html adresindeki blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile