Eğitim için Office 365

Yazdır PDF

Eğitim için Office 365 Office 365 ücretsiz e-posta, anlık iletiler, videolu ve sesli grup sohbeti ve çevrimiçi belge görüntüleme ve düzenleme ile bulutun avantajlarından yararlanmaya hazır olan akademik kurumlar için harika bir olanak sunar.

Birlikte çalışın

Öğrenciler ve öğretmenler için ödevlerde ve grup projelerinde gerçek zamanlı çalışma imkanı sağlar. Office 365 sayesinde bilgilerinizi kolayca paylaşın, belgelerinizi bir tarayıcıda görüntüleyin veya düzenleyin.

Güvenli ve sürekli kullanım

Kapsamlı gizlilik özellikleri içeren Office 365 e-postalarınızı veya belgelerinizi reklam amacıyla taramaz. Güçlü olağanüstü durumdan kurtarma yetenekleri, sürekli veri yedekleme ve küresel yedeklemeli veri merkezleri sayesinde hizmetleriniz ve verileriniz % 99,9′luk kullanımda kalma süresi garantisiyle her zaman kullanılır durumda.

Kolay kullanım

Sorun düzeltme, yükseltme ve güncelleştirme ile Microsoft ilgilenir. Office 365 çevrimiçi, karma ve yerinde dağıtım seçeneklerini destekler. Müşteriye 7×24 BT telefon desteği sağlar.

 • Microsoft Exchange Online üzerinde çalışan kendi etki alan adınızı kullanan bulut tabanlı 25 GB depolama hafızalı e-mail ve takvimler.
 • %99,9 çalışma süre garantisi
 • Word, Excel, Powerpoint ve OneNote belgelerinizi web tarayıcınızı kullanarak oluşturun ve düzenleyin.
 • Bilgilerinizin güvenliği söz konusudur ve dosyalarınız, mailleriniz asla okunmaz. (*)
 • Uzaktan öğrenim için mükemmel olan ses ve video, masaüstü paylaşma ve sanal beyaz tahta ile çevrimiçi toplantılara katılın, düzenleyin.
 • Ek ücret ödemeden kullanıcıya özel web sitesi tasarlayın ve kullanımda tutun.
 • Düzenli ve sürekli geliştirmeler, güncellemeler.
 • 7×24 telefon desteği. Çevrimiçi yanıtlar ve nasıl yapılır kaynakları için Microsoft topluluğu.
 • Sınıf arkadaşlarınızla dosya ve belge paylaşımı. Ekip, çalışma grubu ve klüp siteleri oluşturun.
 • En üst düzey virüsten koruma desteği ve istenmeyen posta filtresi.
 • Denetim ve kullanım kolaylığı. Dakikalar içinde kullanıcı ekleme ve kaldırma. PowerShell kullanarak özel komut dosyaları oluşturun ve işlemleri otomatik hale getirin.
 • Windows Phone, IOS(iPhone/iPad), Symbian, Android ve BlackBerry’de rahatça çalıştırılabilir.
mstr

Ayrıca bazı eğitim planları şunları içerir;

 • Office Professional Plus 2010 masaüstü sürümü aboneliği
 • Gelişmiş sesli mesaj özellikleri.
 • Sınırsız e-posta depolaması, arşivleme ve yasal tutma.
 • PBX’i yerinde Lync Server ile değiştirin veya güçlendirin.

Eğitim için Office 365

( * )

Reklam Yok: Office 365, e-postalarınızı veya belgelerinizi analiz yada veri madenciliği yapmak veya reklam üretmek yada hizmeti daha iyi hale getirmek için taramaz.

Karışma Yok: Office 365, her zaman müşteri verilerini tüketici hizmetlerinden ayrı tutulmasına olanak sağlar.

Veri Taşınabilirliği: Office 365 Müşteri Verileri müşteriye aittir. Müşteriler verilerini istedikleri zaman kaldırabilirler.

Office 365’in büyük veri merkezlerinin ve personelinin nerede bulunduğunu ve verilerinizin depolandığı yeri belirlemek için kullanılan mantığı bilirsiniz. Office 365 Müşteri Verilerinize kimin erişebileceği ve bu verilerinize hangi koşullarda erişilebileceği hakkında açık ve net bilgiler verilir. İstenirse, Office 365 veri merkezi konumlarıyla ilgili değişiklikleri Microsoft size bildirir.

Tüm dünyada geçerli olan endüstri standartlarıyla 3. taraflarca doğrulanan uyumluluk

ISO27001: ISO27001 dünyadaki en iyi güvenlik standartlarından biridir. Office 365, ISO27001 tarafından tanımlanmış olan sıkı fiziksel ve mantıksal denetimler ve süreç ve yönetim denetimleri setini uygulayan ilk büyük işletme üretkenliği genel bulut hizmetidir.

AB Modeli Şartları: AB Güvenli Liman’a ek olarak, Office 365 Avrupa Birliği tarafından belirlenen şartlardan oluşan (“AB Modeli Şartları”) standart sözleşmeyi tüm müşterilerle imzalayan ilk büyük işletme üretkenliği genel bulut hizmeti sağlayıcısıdır. AB modeli şartları, uluslararası veri aktarımına yönelik bir düzenlemedir.

Veri İşleme Anlaşması: Microsoft tüm müşterilerine kapsamlı bir standart Veri İşleme Anlaşması (DPA) sunmaktadır. DPA gizlilik, güvenlik ve Müşteri Verileri üzerinde nasıl işlem yapıldığını ele almaktadır. Microsoft’un Standart Veri İşleme Anlaşması, müşterilerin yerel düzenlemelere uymasına olanak sağlar.

Microsoft’un Güvenli Geliştirme Yaşam Döngüsü, güvenlik ve gizliliğin, yazılım geliştirmeden hizmet işlemlerine kadar tasarımdan itibaren yer almasını sağlar.

5 Güvenlik katmanı bulunur. Bunlar; Veri, Uygulama, Ana Bilgisayar, Ağ ve Fizikseldir.

Proaktif İzleme. Bilinmeyen olası tehditleri tespit etmek için kötü amaçlı davranışları tahmin ederek ve tehdit belirtisi olabilecek düzensiz olayları izleyerek proaktif olarak izleme yapar.

Üretim sunucularına erişim küçük bir operasyon personeli grubuyla sınırlıdır.

Daha Fazla :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile