Microsoft Özel Bulut Çözümleri Etkinlikleri

Yazdır PDF

Microsoft Özel Bulut Çözümleri Etkinlikleri Sizlere, Özel Bulut çözümlerini yakından tanıtmak ve bu konu hakkında ayrıntılı bilgi vermek amacıyla, konusunda uzman iş ortaklarımızla birlikte, farklı Özel Bulut çözüm alanlarını adresleyen, yarım günlük toplantılar serisi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Hepsini Microsoft İstanbul Ofisi’nde ve her birini farklı bir iş ortağımız ile beraber düzenleyeceğimiz bu toplantıların takvimi ise şöyle;

  • Bilge Adam – 25 Kasım – System Center Opalis & Service Manager ile BT Otomasyonu
  • Oytek/ Dell – 1 Aralık- KOBI’ler için BT Yönetimi: System Center Essentials
  • Telcoset- 8 Aralık- Veri Merkezlerinde En Güncel Trendler
  • Educore – 9 Aralık- BT Yönetimi Metodolojileri
  • Probil -15 Aralık- Veri Merkezi ve Bulut Yönetiminde Gelecek: System Center 2012

Bilge Adam Bilişim Hizmetleri ile birlikte, System Center Opalis & Service Manager konularının ele alınacağı ilk toplantı 25 Kasım 2011 Cuma Microsoft İstanbul ofisinde yapılacaktır. Diğer etkinliklerimiz ile ilgili detaylı bilgi de etkinlik tarihleri yaklaştıkça sizinle paylaşılacaktır. Her bir etkinlik farklı bulut çözüm alanlarını adreslediğinden tümüne katılmanızı tavsiye ederiz.

25 Kasım’daki etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. İlk etkinliğimiz ile ilgili detaylı bilgiye http://mstr.to/rKQQzC adresinden ulaşabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Tüm etkinliklerimizde görüşmek üzere..

Daha :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile