Windows Azure Platformunu David Chappell ile Keşfe Davetlisiniz

Yazdır PDF

Windows Azure Platformunu David Chappell ile Keşfe Davetlisiniz

Yazılım geliştirici firmalar için “Bulut Bilişim” teknolojisi büyük fırsatları da beraberinde getirmektedir. Gelecek uygulamalarınız “nerede çalışacak?”, “nasıl bir donanıma ihtiyaç duyulacak?”, “üretim süreçleri ne kadar esnekleşecek?” vb.  yüzlerce soru daha türetebiliriz…

Uygulama ve planlarınız ne olursa olsun Microsoft Windows Azure Platformu sizlere büyük fırsatlar sağlayacak ve David Chappell, yazılım sektöründeki doğal değişimlerin ne zaman ve nasıl uygulanması gerektiğine dair doğru kararları vermenize yardımcı olmak için Windows Azure Platformu’nu anlatacaktır.

  • Teknolojiye Genel Bakış: Windows Azure Platformu
  • Windows Azure Programlama Modeli: Windows Server ile Farklar
  • Windows Azure Platformu ile diğer Bulut Bilişim Sistemlerinin Karşılaştırılması
mstr
Son olarak konuşmacımız David Chappell kimdir diye merak ediyorsanız, kısaca kendisini sizlere tanıtmaya çalışayım.
mstr
San Francisco, California’daki Chappell & Associates yöneticisidir. Konuşmaları, yazıları ve danışmanlıkları sayesinde dünyanın farklı bölgelerinden insanlara yeni teknolojileri anlamasını, kullanmasını ve daha iyi kararlar vermesini sağlamaktadır. Chappell beş farklı kıtada yüzlerce etkinlikte ana konuşmacı olarak yer aldı. Seminerlerine kırk ülkede binlerce teknik karar verici, uzman yazılım geliştirici, yazılım mimarı ve liderleri katıldı. Kitapları birçok dile çevrildi ve MIT, ETH Zurich gibi birçok üniversitede ders kitabı olarak kullanıldı. Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Stanford Üniversitesi ve Target Corporation gibi farklı firmalara yeni teknolojilere adaptasyon, yeni ürünleri pazarlama, müşteri ve çalışanları eğitme konularında yardımcı oldu. Winconsin-Madison Üniversitesi’nde Ekonomi dalında Lisans ve Bilgisayar Bilimleri dalında yüksek lisans diplomasına sahiptir.
mstr
22 Kasım 2011, Salı günü saat 14:00 – 17:00 arasında Microsoft Türkiye’nin İstanbul ofisinde gerçekleşecek etkinliğimize katılmak ve David Chappell ile Windows Azure Platformu’nu keşfetmek istiyorsanız http://mstr.to/vX1aYa adresinden kayıt olabilirsiniz.

mstr
Windows Azure platformunu anlamanıza yönelik mimari içeriğin de anlatılacağı etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Daha :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile