Sosyal Ağlarınıza Hayat Verin

Yazdır PDF

Temmuz ayında Skype tarafından sunulan Facebook üzerinden görüntülü arama özelliği hizmete girmişti. Bugün, Skype içerisinden Facebook’tan Facebook’a bir çağrı yapmanıza imkân tanıyan Skype 5.4 Beta for Mac ve Skype 5.7 Beta for Windows sürümlerinin yayınlanması sayesinde, Facebook’la ortaklığımızın bir başka kilometre taşına eriştiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Ağlarınıza Hayat Verin

Skype-Facebook ortaklığındaki bu yeni gelişme, Skype’ın iletişimdeki engelleri nasıl ortadan kaldırdığı ve arkadaşlar ile aile üyeleri arasındaki iletişimi nasıl kolaylaştırdığı hakkında en son örneği oluşturuyor. Skype’ın sosyal alana yaklaşımı ise insanlarla olan kişisel bağlantılarla ilişkili. Bir milyardan fazla insanı birbirine bağlama hedefiyle çalışan ve Facebook ile devam eden işbirliği sayesinde, Skype bu hedefe bir adım daha yaklaşıyor.

Skype üzerinden Facebook’tan Facebook’a arama başlatmak çok kolay ve bunun için tek yapmanız gereken Skype ve Facebook hesaplarınızı ilişkilendirmek. Ardından Facebook’taki bir arkadaşınızı seçip, Skype üzerinde video çağrı düğmesine tıklamak. Bunun ardından Facebook’taki arkadaşınız çağrınızı yanıtlayacaktır. Bu yeni özellik bir yandan Facebook arkadaşlarınızla sosyal ilişkilerinizi sürdürmenize imkân tanırken bir yandan da çevrimiçi olan Facebook arkadaşlarınızı görebilme, durum güncellemelerini okuyabilme ve Skype üzerinden anlık mesajlaşma gibi önceden açıklanmış olan özellikleri tamamlıyor.

Skype 5.4 Beta for Mac ve Skype 5.7 Beta for Windows sürümlerindeki bu harika yeni Facebook özelliklerinin yanı sıra ilave başka özellikler de eklendi; bunlar arasında Mac kullanıcıları için daha kaliteli bir video deneyimi sunan Video görüntüleyicisi ve Premium hesabı olan Windows ve Mac kullanıcıları için grup ekran paylaşımı bulunuyor. Bire bir görüşmeler yapan kullanıcılar ayrıca canlı video akışı özelliğiyle ekranlarını da paylaşabilecekler.

Sosyal Ağlarınıza Hayat Verin

Bu yeni gelişmelerden dolayı büyük bir heyecan yaşadığımızı ve sizin de Skype’ın son sürümünü yükleyerek Skype ile sosyal ağınıza hayat vermenizden mutlu olacağız. Yeni sürümü tartışmak veya merak ettiğiniz soruları paylaşmak isterseniz lütfen yenilenen Skype Destek Ağı’nı ziyaret edin.

Daha :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile