#MPN GigaByte Ltd.

Yazdır PDF

Merhaba,

Artık blogumuz aracılığı ile Microsoft İş Ortakları Ağı üyesi olan profesyönellerin kaleminden, sizlere şirketlerini tanıtmaya çalışacağız. Yeni yazı dizimizde iş ortaklarımızın ürün, tecrübe ve birikimlerine yer vererek, çok keyifli olacağını düşündüğümüz bir seriye bugün GigaByte Ltd. ortakları Sn.Yılmaz Kaygısız ve Sn. Lisani Deniz ile başlıyoruz.

mstr

#MPN GigaByte Ltd.

mstr

Microsoft İş Ortakları Ağı‘na (MPN) yaklaşık iki yıldır üye durumdayız. İlk üye olduğumuzda, MPN ve Microsoft siteleri hakkında neredeyse hiçbir bilgimiz yoktu. Sadece bir üyelik formu doldurup üye olduğumuzu hatırlarım. Ancak daha sonra, üyelik seviyemizi yükseltme kararı aldık ve bunun için gerekli sertifikasyon, müşteri anketleri, ürün uyumluluk testleri gibi MPN puanımızı arttıracak faaliyetleri tamamladık.

Ne tip zorluklarımız oldu?

Microsoft MPN üyeliğinin sağlayacağı avantajları bilmiyorduk. Bu nedenle bunu öğrenmemiz zaman aldı ve gerekmediği halde ActionPack satın almıştık örneğin. Ancak alınmış her puanın ve uzmanlığın gerek kullanmakta olduğumuz ürün lisanları anlamında gerek logo kullanımında, gerekse de teknik destek haklarında çeşitli avantajları oldu. Gold uzmanlıkla birlikte Microsoft tarafından firmamıza partner temsilcisi atandı, Pinpoint sitesine üyelik için avantajlar sağlandı. En önemlisi yazılım geliştirici olarak çalışan arkadaşlarımızın motivasyonu artmış oldu.

 

#MPN GigaByte Ltd.

Hızlı ve doğru kararlar almanın giderek önem kazandığı günümüz piyasa şartlarında, küçük ve orta ölçekli işletmelerde, iş akışının hızlanması ve verimin artması ancak sağlıklı yönetim sistemleri ve doğru bilişim yapılarıyla mümkündür. Biz de GigaByte Ltd. olarak Softwaremen ürünlerini, kuruma ve kişiye özel ihtiyaçlara göre tasarlayıp geliştirmemiz gerektiğini düşündük. Bu nedenle, esnekliği ve kullanım kolaylığının yanında bilgiye doğrudan ulaşıp, kontrolü de sağlayabildiği için tercih edilen ürünler haline geldi. Ancak yetinmedik ve 1994′ten bu güne bilişim sektöründeki 17 yıllık deneyim ve birikimimiz ile müşterilerimizin doğru bilişim yapılarını kurmalarına yardımcı olabilmek adına veri merkezi hizmetleri için DatumCenter‘ı kurduk.

Softwaremen

Softwaremen Suit ürünü stok yönetiminden finans yönetimine, tek düzen muhasebeden satış sonrası servis yönetimine, üretim takibinden üretim planlamasına, ürün barkod takibinden personel bordro yönetimine kadar KOBİ’lerin iş süreçlerini takip etmeyi sağlıyor. İletişim modülleriyle barkodlu yazarkasadan el bilgisayarlarına, elektronik teraziden fiyatgör ve kiosk cihazlarına kadar tüm yan donanımlarla veri alışverişi yapabilmeyi de beraberinde getirmekte.

Softwaremen POS ürünü ile, yine küçük işletmelerin perakende satış noktasındaki yardımcısı ve can dostudur. Softwaremen Mobil uygulaması ile ise işletmeyi hareketli hele getirmekte, nerede olunursa olunsun, KOBİ’lerin ön ofis işlemlerini mobilize ederek kolayca yapmalarını sağlamaktayız.

Dileyenler softwaremen ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere http://www.softwaremen.com sitesinden erişebilmekte, satın almak isterlerse bayi bilgilerini bulabilmekteler.

DatumCenter

DatumCenter veri merkezinde ise öncelikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin “Fiziksel Sunucu”, “Sanal Sunucu”, “Sunucu Barındırma”, “Web ve E-posta Barındırma”, “Alan Adı Kaydı”, “Olağanüstü Durum Hizmetleri”, “Yazılım Sanallaştırma” ve “Çağrı Merkezi” hizmetleri gibi gihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. Bununla birlikte her geçen gün bu hizmetlere yenileri ekleyerek finans, sigortacılık, perakende, sağlık sektörleri gibi çeşitli sektörlere veri barındırma ve sunma ihtiyaçlarına cevap verecek projeler üzerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Datacenter çalışmalarımızdan haberdar olmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek için ise http://www.datumcenter.com sitemizi takip edebilirsiniz.

Daha :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile