Microsoft Security Essentials’ı Test Etmek İster Misiniz?

Yazdır PDF

Microsoft Security Essentials’ı Test Etmek İster Misiniz? Microsoft’un ücretsiz güvenlik çözümü olan Microsoft Security Essentials için deneme sürümü kayıtları başladı.

Eğer siz de, güvenlik alanındaki en son yenilikleri merak ediyor ve Microsoft Security Essentials’taki performans iyileştirmelerini deneyimlemek istiyorsanız, vakit kaybetmeden Microsoft Security Essentials deneme sürümü için kaydınızı yaptırın ve Microsoft Security Essentials’ın geliştirilmesine katkıda bulunun.

Deneme sürümü kayıtları belirli bir kullanıcı sayısıyla sınırlı olduğundan, hemen kaydınızı yaptırın ve biz de deneme sürümü indirilebilir olduğu anda size haber verelim. Yıl sonuna doğru, Microsoft Security Essentials’ın deneme sürümünü tüm kullanıcılara açmayı düşündüğümüzü de eklemem gerekir.

Microsoft Security Essentials’ın yeni sürümü, zararlı yazılım algılama ve bunları sistemden kaldırma konusunda daha yetenekli olacak; buna ek olarak sisteminiz için ciddi tehdit oluşturabilecek olan zararlı yazılımları, otomatik olarak kaldırma özelliğine sahip olacak. Daha kapsamlı koruma ve daha iyi performans hedefiyle geliştirilen Microsoft Security Essentials’ın yeni sürümü, basitleştirilmiş kullanıcı arayüzüyle karşımıza çıkacak.

2009 yılında deneme sürümü olarak çıkan Micrısıft Security Essentials, kısa zamanda 1.0 sürümüne yükseltildi ve o dönemde güvenlik firması AV-Test tarafından yapılan testlerde başarılı sonuçlar aldı. Geçtiğimiz Aralık ayında 2.0 sürümü çıkarılan ürün 33 farklı dil seçeneğini desteklerken, hızı ve gelişmiş zararlı yazılım algılama özellikleri ile ön plana çıktı.

Microsoft Security Essentials deneme sürümüne, Windows Live ID’niz ile kayıt olmak için http://mstr.to/torKcT adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile