System Center 2012 Ürünlerinden En Güncel Haberler

Yazdır PDF

Geçtiğimiz ay içerisinde System Center 2012, Bulut ve Veri Merkezi Yönetim ürünlerimizde bir çok güncelleme oldu. Bu yazımda gerçekleşen yenilik ve güncellemeler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. System Center 2012 Ürünlerinden En Güncel Haberler

System Center 2012 ile veri merkezi yönetimi Özel Bulut ve Genel Bulut’a doğru ilerlerken bir yandan da istemci yönetimi için de birçok yenilik getiriyor. System Center 2012 ile bildiğiniz ve sahip olduğunuz çözümlerle esnek ve düşük maliyetli altyapı oluşturabilir, lider izleme araçları ve derinlemesine uygulama bilgisi ile sunulan tahmin edilebilir uygulama hizmet seviyeleri sunabilir, ortak araçlarla Özel ve Genel Bulutunuzu yönetebilirsiniz.

27 Ekim tarihinde Microsoft System Center Service Manager ve System Center App Controller Beta sürümüne ulaşırken, System Center Orchestrator ürünü de RC (Release Candidate) sürümüne ulaştı.

System Center Service Manager 2012 deneme sürümü esnek self-servis deneyiminin yanında size insanları, iş akışlarını ve bilgiyi şikret altyapısı ve uygulamaları üzerinden bağlamanıza yardımcı olacak standardize veri merkezi süreçleri sunar. Deneme sürümünü indirmek için http://mstr.to/t7rd5q adresini ziyaret edebilirsiniz.

System Center ailesinin yeni üyesi System Center App Controller 2012 sunduğu ortak bir self-servis deneyimi ile uygulama sahiplerinin yeni servisleri özel ve genel bulutlar üzerinden kolaylıkla kurma, yapılandırma, yerleştirme ve yönetme işlemlerini gerçekleştirmesini sağlar. Deneme sürümünü indirmek için http://mstr.to/rOOiQC adresini ziyaret edebilirsiniz.

27 Ekim tarihinde duyurulan yeni sürümler sadece Özel Bulut ve Veri Merkezi yönetimini değil, aynı zamanda istemci yönetimini de içeriyor. Aynı gün itibariyle System Center 2012 Configuration Manager and System Center 2012 Endpoint Protection RC (Release Candidate) sürümleri de duyuruldu.

System Center 2012 Configuration Manager fiziksel, sanal ve mobil istemci ortamları arasında birleşmiş bir yönetim altyapısı sağlar. System Center 2012 Endpoint Protection (daha önce Forefront Endpoint Protection 2012 olarak isimlendirilen) System Center 2012 Configuration Manager’ın sunduğu bu altyapı üzerinden istemci ve sunucu işletim sistemleri için kötü niyetli yazılımlara karşı endüstrisinde lider koruma sağlar ve istemci güvenliği ile yönetimini tek noktada birleştirerek ortak bir deneyim sunar. İndirmek için http://mstr.to/rWdpTS adresini ziyaret edebilirsiniz.  Bu ürünler ve yeni sürümleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki ( İngilizce ) blog yazılarını incelemenizi tavsiye ederim.

Daha :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile