ImagineCup’a Katıl, Yatırım Kapıları Aralansın!

Yazdır PDF

ImagineCup’a Katıl, Yatırım Kapıları Aralansın!

Daha önceki yazımda sizlere detaylarından bahsettiğim ImagineCup 2012 yarışma başvuruları yeni kategoriler ve destek programı ile devam ediyor. En eski öğrenci yarışması olan Imagine Cup’ın 10. yıl kutlama çoşkusuyla apayrı bir heyecan yaşadığımızı da söylemeliyim!

2011- 2013 yılları arasındaki dünya finallerine katılan proje ekiplerinin başvurabileceği destek programı ile kendi şirketinizi kurup, projenizi hayata geçirebilirsiniz. Microsoft’un seçilen her proje için verdiği destek paketinde 75 bin ile 100 bin dolar arasında nakit para, Microsoft İnovasyon Merkezi’nde yer, Microsoft çalışanlarından doğrudan teknik destek alma imkanı ve BizSpark programına üyelik gibi fırsatlar yer alıyor.

2011 yılı ImagineCup yarışmasında Türkiye’yi dünya finallerinde temsil eden CO2ncerned ekibi, bu programa başvurup, birinci tur elemeleri başarı ile geçerek finale kalan 15 ekip arasında ülkemizi temsil ediyor. Kendilerini buradan tekrar tebrik ediyoruz. Destek programından faydalanacak ekiplerin duyurulacağı Ocak ayını sabırsızlıkla bekliyor, CO2ncerned ekibine başarılar diliyoruz.

2012 ImagineCup yeni Türkiye finalistini arıyor. Yazılım tasarımı ve diğer birçok kategorideki yarışma başvuruları 13 Mart’ta sona erecek. Microsoft’un size sunduğu bu imkanı kaçırmayın. 600 harften oluşan proje özetini imaginecup.com adresinden gönder, dünyayı değiştiren geleceğin teknoloji şirketlerinden biri olmaya adım at!

Detaylı bilgi için facebook.com/mskampus adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Daha :

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile