#MPN Bilgi Birikim Sistemleri

Yazdır PDF

Merhaba,

Artık blogumuz aracılığı ile Microsoft İş Ortakları Ağı üyesi olan profesyönellerin kaleminden, sizlere şirketlerini tanıtmaya çalışacağız. Yeni yazı dizimizde iş ortaklarımızın ürün, tecrübe ve birikimlerine yer vermek istiyoruz. GigaByte Ltd. ile başladığımız ve çok keyifli olacağını düşündüğümüz serimize bugün Bilgi Birikim Sistemleri’nden Sn. Çiğdem Türker ile devam ediyoruz.

#MPN Bilgi Birikim Sistemleri mstr

1992 yılından bu yana müşterilerimize Bilgi Teknolojileri alanında hizmet veriyoruz. Biz kendimizi Sistem Entegratörü olarak tanımlıyoruz ve ürettiğimiz çözümlerle dünya şirketi olmayı hedefliyoruz. Firmamız, faaliyetlerini ve genel çalışmalarını Genel Müdürümüz Bekir Alp Sayın liderliğinde sürdürmekte.

Bilgi Birikim Sistemleri olarak özetle ne tür çözümler ürettiğimizi belirtmek gerekirse; Bilgi işlem tarafında ihtiyaç duyan bir kurumun yapısal kablolama projelerinden, o altyapının üzerinde çalışacak donanımın temini, kurulması, özel bazı yazılım çözümlerinin bu donanımla buluşturulması ve daha sonraki işletme sürecinde bakım destek ihtiyacını karşılıyoruz. Aynı zamanda bilgi teknolojisinin günümüz iş dünyasında şirketlere verimlilik artışı, maliyetleri kontrol etme ve işlerimizi daha çabuk daha hızlı yapma imkanları sunduğunu görüyoruz.

Tabi ki bu faaliyetlerimizi yürütürken de bütün dikkatimizi müşteri memnuniyetine odaklayarak çalışıyoruz.

İş Ortakları Ağı’na (MPN) yaklaşık ne zaman katıldınız, bir Gold Uzmanlık almak ne kadar zamanınızı aldı?

MPN dönüşümü gerçekleşmeden önce de iş ortakları ağı içerisinde yer almaktaydık. Microsoft İş ortağı unvanını kullanmaya başlayalı yaklaşık 15 yıl oluyor. Değişen uzmanlıklar ve yetkinlik edinme koşullarının ardından Server Platform ve Software Asset Management tarafında Gold olmaya karar verdik ve teknik arkadaşlarımızın eğitimlerinin tamamlanmasının ardından yaklaşık 1 aylık süreçte Gold Uzmanlık sahibi olduk.

#MPN Bilgi Birikim Sistemleri

 

Bu süreç içinde karşılaştığınız zorluklar oldu mu, nasıl çözdünüz?

İlgili süreçte bir zorlukla karşılaşmadık, MPN sitesinde tüm gereksinimler detaylı bir şekilde yer almıştı. Bunun yanısıra Microsoft’tan yapılan bildirimler ve İş Ortağı yöneticimizin de destekleriyle sorunsuz bir şekilde sürecimizi tamamladık.

Sizce aldığınız Gold Uzmanlığın size ne faydaları oldu?

Teknik destek hakları elbette önemli, ancak uzmanlık bazında Gold olduğumuzdan beri destek haklarımızı kullanma ihtiyacımız olmadı ama önceki deneyimlerimizden şunu söyleyebiliriz ki elimizin altında destek kuponları olduğu müddetçe herhangi bir problemin çözülmeme olasılığı yok. Pinpoint üzerinden geçen ay boyunca 14 kez görüntülenmişiz. Bu müşteriler içerisinden bizimle temas geçen olmadı ancak burada esas önemli olan müşterilerimize Microsoft’la yakın ilişkiler içerisinde olarak uzmanlıklarımızı tescil ettirdiğimizi gösterebilmek.

Logo kullanımının değişmesi alt alta sıralanan birden fazla uzmanlığın bir kartvizitte toplanması sizin müşteri tarafındaki algılanmanızı farklılaştırıyor. Bu da gözükmeyen faydalardan bir tanesi diye düşünüyorum. En önemli konulardan bir tanesi de elbette lisans kullanım hakları. Biz kalabalık bir şirketiz. Ödediğimiz yıllık aidat karşılığında elde ettiğimiz hak, bağımsız satın alma fiyatlarıyla karşılaştırılamayacak düzeyde avantajlı.

MPN içerisinde yer almak, sunduğunuz hizmetler, geliştirdiğiniz çözümler ve başarı hikayeleriniz için Microsoft’u referans olarak göstermek gibi birşey. Arkamızda Microsoft’un gücüyle hareket etmek bizi güçlendiriyor.

Bilgi Birikim Sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, bilgibirikim.com adresindeki internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha :

Yorumlar  

 
0 #1 Matsweeme 25-04-2019 21:43
Cialis 20mg Forum Is Orlistat On 340b Propecia Generic India Mg cialis 20mg price at walmart Canadian Cialas Without Propecia Crescina
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile